Inzerce

VIVANTIS a.s. je ryze česká společnost působící na internetovém trhu již od roku 2001 a patří mezi přední internetové prodejce v České Republice. Dalším výrazným milníkem společnosti je prosinec 2014, kdy do ní majetkově vstoupila společnost E-commerce Holding a.s., aktuálně třetí největší hráč na českém e-commerce trhu. VIVANTIS se zabývá především prodejem parfémů, hodinek, šperků, módních doplňků a produktů pro zdraví i krásu v internetových obchodech: Parfemy.cz, Krasa.cz, Prozdravi.cz, Hodinky.cz, Sperky.cz a Vivantis.cz.

Vybírejte si z naší obsáhlé nabídky značkového zboží a nakupujte za skvělé velkoobchodní ceny. Zboží dodáváme jak internetovým, tak kamenným obchodům, firmám využívajícím věrnostní a dárkové programy pro své zaměstnance či zákazníky a dalším subjektům. Téměř 80 % nabízeného zboží máme skladem, proto jsme obvykle schopni vyřídit Vaši objednávku okamžitě.

Máte zájem o inzerci?

Inzerce

Prostor pro Vaše inzeráty

Prodamy.cz

Internetový portál věnovaný ženám, který vznikl v roce 2006. Návštěvnost portálu má neustále rostoucí tendenci. Tento portál pro ženy si za poměrně krátkou dobu získal mnoho věrných čtenářek a čtenářů. Cílem portálu je nabídnout zajímavosti a informace pro každého. 10 000 – 35 000 unikátních návštěvníků za měsíc.

Krasa.cz

Největší internetový obchod s kosmetikou, který nabízí několik tisíc položek kosmetiky, parfémů a dalších produktů od renomovaných světových značek. Krasa.cz poskytuje servis v podobě kosmetické a lékařské poradny zdarma. 120 000 – 182 000 unikátních návštěvníků za měsíc. Nabídka inzerce je určena dodavatelům Krasa.cz a nekonkurenčním webům, jejichž obsah souvisí se sortimentem Krasa.cz.

Prozdravi.cz

Největší internetový obchod nabízející výběrové produkty pro skutečné zdraví. Osobní přístup ke každé objednávce. Prozdravi.cz poskytuje servis v podobě internetové lékařské, výživové a psychologické poradny zdarma. 230 000 – 320 000 unikátních návštěvníků za měsíc. Nabídka inzerce je určena dodavatelům Prozdravi.cz a nekonkurenčním webům, jejichž obsah souvisí se sortimentem Prozdravi.cz.