FrontEnďák / HOMEOFFICE

Baví tě práce na Frontendu? U nás neustále redesignujeme a provádíme FE úpravy. Provádíme také refaktor dřívějšího kódu, pro který využíváme mimo jiné moderní technologie, jako je React nebo Vuejs.
Právě hledáme do svého IT týmu vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku pro obsazení pracovní pozice: FE developer.
Místo výkonu práce: HOMEOFFICE

Očekáváme:

  • Dobrou znalost HTML5 a CSS3
  • Minimálně základní znalost frameworku Bootstrap
  • Znalost jQuery
  • Zkušenosti s kódováním responzivního designu
  • Ochotu pracovat v týmu a učit se nové věci
  • Povědomí o tom, co jsou to Latte nebo Smarty
  • Minimálně základní znalost PHP a OOP

Výhodou:

  • Znalost Nette/Symfony nebo jiného frameworku
  • Znalost js frameworku Vuejs nebo React
  • Povědomí o existenci GOF návrhových vzorů
  • Znalost ES6/7
  • Znalost verzovacího systému, např. GIT
  • Práce se SASS nebo LESS preprocesorem

Náplň práce:

Programovat budeš převážně v PHP a HTML + CSS. Nejprve dostaneš nějaké jednodušší úkoly na rozkoukání. Poté co trochu pronikneš do tajů našich projektů, staneš se součásní týmu, který pracuje na vývoji e-shopů, které tvoří hlavní obraty Vivantis a.s.

Nabízíme:

  • Práci na projektech, které denně používají stovky tisíc zákazníků
  • Práci s celou řadou technologií a po zapracování určitá technologická volnost
  • Pružnou pracovní dobu a plný home- office
  • Příjemný mladý kolektiv

Zaujala vás pozice?

Pro výběrová řízení na všechny pracovní pozice bude Vivantis a ostatní společnosti skupiny Mall Group, jakožto společní správci, zpracovávat vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Recruiter
Petra Bubeníčková
poslat email