Společnost Vivantis

Vivantis se narodil v roce 2001, kdy Martin Rozhoň spustil informační server o zdraví celostnimedicina.cz a na něj navázal prvním e-shopem prozdravi.cz. Dnes nabízíme vše pro zdraví i krásu, módní kousky od kabelky po parfém na vivantis.cz a dále na parfemy.cz, krasa.cz, sperky.cz, hodinky.cz a prozdravi.cz. V roce 2017 jsme se stali členem Mall Group a od té doby rosteme a rosteme. Z Chrudimi jsme se rozšířili dál do Evropy, aktuálně působíme na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Rakousku a Itálii.

0

MLD obrat 2020

0k+

SKU's

0

Zemí

0+

Zaměstnanců

vivantis
parfémy
pro zdraví
krása
šperky
hodinky

Život ve Vivantisu

Chcete se podívat, jak probíhají největší akce, nebo kam jsme se společně podívali? Chceme, aby se u nás zaměstnanci mohli cítit sami sebou a byli hrdí na to, že jsou součástí Vivantisu. Vážíme si jejich odvedené práce, a proto kromě finančního ohodnocení mohou dosáhnout na spoustu benefitů.

Naše oddělení

Kolegové a kolegyně z vývojového oddělení se starají o to, aby naše e-shopy šlapaly jako švýcarské hodinky. Zákaznické centrum přijímá požadavky, dotazy i reklamace a vše se snaží vyřešit hlavně rychle a ke spokojenosti zákazníka. Na logistice se starají o objednávku od přijetí až po pečlivě zabalený balíček. Obchodní oddělení maká dnem i nocí na nabídce a marketing o tom jednoduše řečeno dává vědět do světa. A pak tu máme ještě třeba personální, kde nám vybírají nové kolegy a starají se o ty stávající. A to nejsou zdaleka všichni.

2020

Vstoupili jsme na italský trh s e-shopem Vivantis.it.

2019

Spustili jsme Viva klub pro naše věrné zákazníky.

Vyexpedovali jsme rekordních 983 tis. Balíčků.

Vstoupili jsme na rakouský a maďarský trh s e-shopy Vivanti-shop.at a Vivantis.hu.

2018

Novým generálním ředitelem společnosti se stal Michal Špak.

2017

Skupina Mall Group se stala 100% vlastníkem Vivantisu.

2016

E-commerce Holding se změnil na Mall Group.

2015

Spustili jsme e-shop Vivantis.cz,Vivantis.ro a Prezdravie.sk.

2014

Vstoupil k nám strategický partner E-commerce Holding a.s.

Zahájili jsme prodej přes Mall.cz.

Expandujeme za hranice. Spustili jsme e-shop Vivantis.sk.

2013

Otevřeli jsme výdejnu s prodejnou v Praze.

Přestěhovali jsme logistiku do nového moderního prostoru.

2010

Zákazníkům jsme odeslali milióntou objednávku.

2008

Spustili jsme e-shop sperky.cz.

2007

Návštěvnost našich e-shopů poprvé přesáhla 1 mil. unikátních návštěvníků za měsíc.

Přestěhovali jsme se do nových prostor v centru Chrudimi.

2004

Spustili jsme e-shop Krasa.cz.

2003

Spustili jsme e-shopy parfemy.cz a hodinky.cz.

Změnili jsme právní formu z fyzické osoby na NATURAL MEDICAMENTS s.r.o. a na trh jsme uvedli naši první privátní značku – přírodní doplňky stravy Natural Medicaments.

2001

Spustili jsme informační server o zdraví www.celostnimedicina.cz a náš první e-shop prozdravi.cz. Zakladatel Martin Rozhoň tak vstoupil do světa e-commerce.

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2010
2008
2007
2004
2003
2001

Kontakty

Petra Bubeníčková

Recruiter

Ve Vivantisu pracuji od roku 2018 na personálním oddělení. Starám se o nábor nových kolegů a to, aby se u nás stávajícím kolegům líbilo.

Eduard Frey

Recruiter

Jsem součástí oddělení, které se stará o výběr nových kolegů a celkově se snaží dělat ten pracovní život příjemnější. Chceme, aby naše kancelář byla místem, kam se může každý zaměstnanec s důvěrou obrátit.

Věra Zdeňková

Mzdová účetní

Ve Vivantisu jsem už celou řádku let a mou zodpovědností jsou veškeré výplaty od té pro generálního ředitele až po brigádníky. Mám pod palcem i daňová přiznání a pomáhám s nejrůznějšími administrativními požadavky všem zaměstnancům.

Spolupráce s Vivantis

Affiliate

Prostřednictvím našeho unikátního Provizního-systému.cz, který sdružuje e-shopy Prozdravi.cz, Prezdravie.sk, Krasa.cz, Parfemy.cz, Hodinky.cz, Sperky.cz, Vivantis.cz a Vivantis.sk, můžete bez poplatků začít vydělávat přímo přes vaše webové stránky. Stačí se zaregistrovat a umístit naše propagační materiály formou odkazů, reklamních bannerů či číst více...

Velkoobchod

VIVANTIS a.s. je ryze česká společnost působící na internetovém trhu již od roku 2001 a patří mezi přední internetové prodejce v České Republice. Dalším výrazným milníkem společnosti je prosinec 2014, kdy do ní majetkově vstoupila společnost E-commerce Holding a.s., aktuálně třetí největší hráč na českém e-commerce trhu. VIVANTIS se zabývá číst více...