Protože zkušenosti se nedají koupit, nabízíme prostřednictvím bezplatné stáže možnost získání praxe v on-line marketingu, v oddělení tvorby obsahu. Můžete tak odhalit tajemství marketingové kuchyně a získat praktické zkušenosti, které se budou nejen vyjímat v CV, ale hlavně vás mohou nasměrovat ve vaší další kariéře. Vhodné zejména pro studenty VŠ, absolventy SŠ a maminky po mateřské dovolené.

Co budeš dělat:

 • Asistovat při fotografování
 • Připravovat produkty pro fotografování
 • Asistovat produkčnímu týmu v terénu
 • Evidovat zboží

Co zažiješ:

 • Zjistíš, jak vzniká produktová fotka pro e-shop
 • Zúčastníš se focení v terénu/exteriéru
 • Naučíš se, jak vznikají fotky pro Instagram
 • Prohlédneš si spoustu krásného oblečení, hodinek a šperků
 • Potkáš zajímavé lidi

Co za to:

 • Zkušenosti k nezaplacení ?
 • Kontakt s Vivantis týmem pro budoucnost
 • Skvělou referenci do CV
 • Možnost získat brigádu a možná i práci

Co bys měl/a mít:

 • Chuť učit se
 • Smysl pro detail/pečlivost
 • Čas alespoň 4 dny v týdnu, 6-8 hod/den
 • Zkušenosti nepotřebuješ žádné

 

„Do Vivantisu jsem nastoupila 2. května 2018 jako stážistka. Marketing mě táhl už nějakou dobu, proto jsem se také rozhodla odejít z předešlé práce a zkusit štěstí tady. Po měsíční stáži mi hned nabídli pracovní poměr, za což jsem velice ráda. Pracuji teď jako asistentka marketingu a mou náplní práce jsou především věci produkční (focení inspirací na naše webové stránky, odesílání balíčků výhercům nebo jen tak pro radost)."

 

„Na stáž do Vivantisu jsem nastoupila 20. srpna 2018. Jelikož jsem letošním rokem dokončila studium na střední škole a až v září mě čekaly přijímací zkoušky na univerzitu, tak jsem nezoufala a chopila jsem se příležitosti. Studuji obor marketing a obchod na Slezské univerzitě, takže pro mě byla stáž na marketingovém oddělení jasná volba. Jsem ráda, že si mě ve Vivantisu nechali na pozici asistentky marketingu a můžu sem chodit i při studiu na VŠ."

Máte jiný talent?

Baví vás sociální sítě, jste začínající copywriter nebo vás prostě jen zajímá prostředí e-shopů? Napište nám, i když jste vhodnou stáž nenašli.
Šikovné a nadšené lidi totiž hledáme pořád :-)
 

„O stáži ve Vivantisu jsem věděla už delší dobu, ale teprve chvíli před státnicemi přišel ten správný okamžik načerpat trochu zkušeností. Nastoupila jsem v květnu 2015 a tenkrát bylo marketingové oddělení ještě poloviční :) Kromě fajn lidí mě příjemně překvapilo, co všechno mě od začátku nechali dělat a do čeho všeho jsem mohla nahlédnout. Připravovat newslettery, psát posty na Facebook, adminovat magazín, pracovat s daty... to je jen něco málo z toho, co si pro mě připravili. V době mé stáže se ve Vivantisu rozjížděl nový projekt na personalizaci zákazníků a já na konci stáže dostala nabídku zůstat. Dnes jsem ve Vivantisu tři a půl roku jako specialista personalizace."

„Na stáž jsem nastoupila před 2 lety, kdy jsem se v podstatě „hledala“. Zní to asi divně od člověka, co tehdy měl stabilní zaměstnání, ale bylo to tak. Pracovala jsem na home office a můj denní chleba byly tabulky a powerpointové prezentace. Chyběla mi kreativita a lidi. Jak prosté. Ale tohle přesně mi Vivantis dal. Na měsíční stáži jsem ze sebe vyždímala svého kreativního ducha, který ve mně tak nějak pospával. Teď by se hodil příběh ukončit ve smyslu „no a tak jsem už ve Vivantisu zůstala“, ale žádný happy end se nekonal. Byla jsem takříkajíc sice na dobrým místě, ale ve špatnou dobu. Ale i tak mi Vivantis v životopise nahrál do karet a ještě než jsem stáž ukončila, měla jsem nové místo. Pak nastalo dvouleté období, kdy jsem byla s Vivantisem v kontaktu. Oslovovali jsme se vtipně vždy, když měla zájem jen jedna strana :-) a pak se to přeci jen povedlo. Vivantis chtěl mě a já jeho. :-) A tak se kruh uzavřel."

„Do konce rodičovské dovolené mi zbýval asi půl rok, tak jsem se pomalu začala poohlížet, co bych mohla dělat dál. Ve Vivantisu jsem pár lidí znala, práci si chválili, a tak jsem si řekla, že stáž by mohla být zajímavým průzkumem, jestli by mě oblast marketingu bavila. Zařídila jsem si tedy hlídání a v lednu 2018 nastoupila. Zkoušela jsem přidávat příspěvky na facebook, naučila se pracovat v programu na tvorbu webových inspirací a pomáhala s prezentacemi pro dodavatele. Klouzavá pracovní doba a možnost homeoffice mi jako mamince malé holčičky moc vyhovovala. V březnu jsem tedy nastoupila na plný úvazek. Aktuálně zasílám do vašich schránek Vivantisí newslettery a pracuji na tom, abyste každý týden měli novou várku inspirace. Spolu s grafičkami pro vás připravujeme poutavé bannery a zajímavé soutěže."

Zaujala Vás tato pozice?

Pro výběrová řízení na všechny pracovní pozice bude Vivantis a ostatní společnosti skupiny Mall Group, jakožto společní správci, zpracovávat vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více