... u nás se počítá s každým

Můžeme mít super produkty i technologie, ale bez lidí to prostě nejde. Proto se staráme o to, aby se naši zaměstnanci mohli cítit sami sebou a bavilo je u nás pracovat. V centru historické Chrudimi si tak žijeme náš #vivalife a uznáváme společné stanovené hodnoty a pravidla. Ty šíříme směrem k našim zákazníkům, při komunikaci s dodavateli, našimi partnery, ale i mezi zaměstnanci.

0+

nás tvoří Vivantis

0

psů v našich kancelářích

0

denně vypitých šálků kávy

Výhody pro naše zaměstnance

eat

Stravenky

Láska prochází žaludkem, nicméně chce to i sem tam opravdové jídlo 😊 Navíc je Vivantis v centru města, kde je v dosahu hned několik skvělých restaurací, kde můžeš stravenky uplatnit.

pill

Sick days

Každému se někdy stane, že se po ránu zrovna necítí v kondici. Neplýtvej si dovolenou a využij jeden ze “sicků,” odpočiň si a my se budeme těšit zase zítra.

vip

VIP nákupy v rámci Mall group

Naši zaměstnanci jsou zároveň naši nejvěrnější zákazníci 😊 Získáš možnost čerpat exkluzivní slevy v rámci společností ze skupiny Mall Group, takže si výhodně nakoupíš na Vivantis.cz, Mall.cz, CZC.cz a také na Kosik.cz.

phone

Výhodné tarify od O2

Když se zrovna nemůžeme potkat osobně, tak si rádi voláme. Proto věříme, že ti tento benefit určitě přijde vhod. Tarify můžeš využít i pro svou rodinu.